Mersin İftar
Akkuyu Nükleer Genel Müdürü Fuad Akhundov, Mersin’in ileri gelenlerini iftar sofrasında ağırladı

 

Akkuyu Nükleer Genel Müdürü Fuad Akhundov’un ev sahipliğinde Mersin’de düzenlenen iftar yemeğinde şehrin yönetiminde söz sahibi olan isimler ağırlandı.  Mersin bürokrasisi ve iş dünyasından çok sayıda kişinin katıldığı iftarda, Akkuyu Nükleer Genel Müdürü Fuad Akhundov, misafirlerini tek tek karşılayarak “Hoşgeldiniz” dedi.

Daha sonra iftar yemeği için masalara geçildi. Dualar eşliğinde açılan oruçların ardından konuklar birbirleriyle sohbet etme imkanı buldu.

Akkuyu Nükleer Genel Müdürü Akhundov, projenin ev sahibi olan Mersin’in kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, bu tür özel zamanlarda olduğu gibi dayanışma, beraberlik ve paylaşım adına halk ile sık sık bir araya gelmeye devam edeceklerini söyledi. Akkuyu Nükleer’in geleneksel hale gelen iftar sofralarının Ankara, Büyükeceli ve Gülnar’da da kurulduğunu hatırlatan Akhundov,  bu iftarlar sayesinde toplumun farklı kesimleriyle buluşma imkanı yakaladıklarına dikkat çekti.

Ramazan ayının bereketini misafirleri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Fuad Akhundov, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle de tüm Türkiye halkının bayramını şimdiden kutladığını ve hayırlara vesile olmasını dilediğini ifade etti.